1. Kaupade lähetamise üldsätted

Esemed tarnitakse samal või järgmisel tööpäeval pärast tellimuse eest tasumist.
Juhul kui me ei ole elemendi (d), mille alusel on tehtud, me kliendiga ühendust niipea kui võimalik (samal päeval või järgmisel tööpäeval) ja teatab kliendile kui kaup saabub. Kui klient keeldub kaupa ootamast kuni määratud kättetoimetamiskuupäevani, peab klient e-posti aadressil info@gandrolabs.lt kinnitama tellimuse täielikku või osalist tühistamist ning märkima arve ja konto saaja andmed, kuhu raha tagasi saadetakse. Raha tasutud toote eest tagastatakse 10 tööpäeva jooksul (kaasa arvatud) alates kliendi kinnitusest e-posti aadressil info@gandrolabs.lt tellimuse täieliku või osalise tühistamise kohta.
Nädalavahetustel, riiklikel pühadel või muudel tööpäevadel lükatakse tellimuse täitmine järgmisse tööpäeva.

2. Makse

Tellitud kauba eest saate tasuda pangaülekande, veebipanga (Paysera kaudu) või PayPali kaudu.

Makstes pangaülekandega:

 1. Pärast kauba tellimist meie veebisaidilt saadetakse kiri teie määratud e-posti aadressile.
 2. See kiri sisaldab kogu teavet, mis on vajalik kauba eest pangaülekandega tasumiseks: makse saaja nimi, kontonumber ja tellimuse number, mille märkite makse eesmärgil (näiteks “# 9999”):
  Pangaülekandeks vajalikud andmed:
  Saaja: Ida-Skandinaavia Company UAB
  Konto number: LT874010051002150872
  Pank: Luminor Bank AS
  Ettevõtte kood: 303387085
 3. Tehke ülekanne eurodes veebis või teile sobivas pangakontoris, tellimus täidetakse, kui raha jõuab meie kontole.

Interneti-panga kaudu makstes:

 1. Kui olete ostetud tooted välja valinud, minge oma ostukorvi ja klõpsake allservas oleval sinisel nupul „Makse“, mis viib teid maksete lehele.
 2. Sisestage lehel „Maksmine“ oma andmed (nimi, perekonnanimi, aadress, märkmed), seejärel valige allservas „Maksa internetipangaga“ (logoga „Paysera“) ja klõpsake sinisel nupul „Maksa“.
 3. Teid suunatakse mokėjimai.lt lehele, mille paremal küljel näete pankade nimesid, millega saate maksta. Valige oma pank, klõpsake sellel ja teid suunatakse panga e-panganduse lehele, kus saate sisse logides makse sooritada. Kui oleme teie makse kätte saanud (see võtab tavaliselt paar minutit), saadame kauba juba järgmisel tööpäeval.

Meie konto üksikasjad on saadaval ka siin:
Saaja: Ida-Skandinaavia Company UAB
Konto number: LT874010051002150872
Pank: AB DNB bankas
Ettevõtte kood: 303387085
Maksekood: teile antakse kordumatu ID-number

Tasuda saab ka PayPali kaudu. Kui te pole oma PayPali kontot veel seadistanud, on see väga lihtne ja võtab vaid mõne minuti: PayPali leht.

3. Kaupade kohaletoimetamine

Väikesed tellimused saadetakse õhumullide kaitsekihiga ümbristes, mähkmete ja suuremate tellimustega - tugevates pappkastides.

On väga oluline, et annate täpse e-posti aadressi, sest sealt saate kauba saatmise kinnituse.

Teie poolt tellitud kaubad saadame AB Lietuvos Paštas registreeritud saadetisena. Kui tellimuse summa on väiksem kui 5 eur, saadetakse lihtne registreerimata saadetis ilma jälgimisnumbrita.
Sel viisil saadetud pakid toimetatakse teie koju või lähimasse postkontorisse 2–4 tööpäeva jooksul.
Seda tüüpi saatmiskulud on tasuta € 1,49.
Pakume ka võimalust kauba kättesaamiseks LP Expressi sularahaautomaadist. Selle saadetise maksumus on 2,49 Eur. Saadetis toimetatakse kohale sel viisil LP Expressi postkontorisse, mitte teie koju. Pakki hoitakse postkontoris vaid paar päeva, seega on väga oluline, et võtaksite selle kätte võimalikult kiiresti pärast teate saamist, et pakk on juba teie postkontorisse jõudnud. Õigeaegse kogumata jätmise korral saadetis eemaldatakse. Me ei vastuta saadetise eest, mida õigel ajal järele ei võeta, ja saadetist ei saadeta uuesti.
Euroopa Liidu riikidesse, Norrasse ja Šveitsi saatmine maksab 3,99 €.

4. Konfidentsiaalsus

Kõik tellimused tarnitakse ilma Stork's LabitaTM logo või muu reklaamsilt / kleebis paki sisu tuvastamiseks. Väikesed tellimused saadetakse õhumullide kaitsekihiga ümbristes, mähkmete ja suuremate tellimustega - tugevates pappkastides.
Pakile on kirjutatud ainult saatja ja saaja kontaktandmed. Saatja on eraisik, seega näeb pakk välja nagu eraisik, postitöötajad / pakiteenuste töötajad / kullerid või teised inimesed ei tea, mis paki sisu on.

5. Tagasi

Kui teie ostetud toode on kahjustatud, mitte nii, nagu soovite, jne, on võimalus see tagastada ja oma raha tagasi saada. Loe sellest lähemalt čia.