1. Kaupade lähetamise üldsätted

Esemed tarnitakse samal või järgmisel tööpäeval pärast tellimuse eest tasumist.
Juhul kui me ei ole elemendi (d), mille alusel on tehtud, me kliendiga ühendust niipea kui võimalik (samal päeval või järgmisel tööpäeval) ja teatab kliendile kui kaup saabub. Kui klient keeldub kaupa ootamast kuni määratud kättetoimetamiskuupäevani, peab klient e-posti aadressil info@gandrolabs.lt kinnitama tellimuse täielikku või osalist tühistamist ning märkima arve ja konto saaja andmed, kuhu raha tagasi saadetakse. Raha tasutud toote eest tagastatakse 10 tööpäeva jooksul (kaasa arvatud) alates kliendi kinnitusest e-posti aadressil info@gandrolabs.lt tellimuse täieliku või osalise tühistamise kohta.
Nädalavahetustel, riiklikel pühadel või muudel tööpäevadel lükatakse tellimuse täitmine järgmisse tööpäeva.

2. Makse

Tellitud kauba eest saab tasuda pangaülekandega, internetipanga kaudu (vahendab Paysera) või PayPal.

Makstes pangaülekandega:

 1. Pärast kauba tellimist meie veebisaidilt saadetakse kiri teie määratud e-posti aadressile.
 2. See kiri sisaldab kogu teavet, mida on vaja kauba eest pangaülekandega tasumiseks: saaja nimi, kontonumber ja tellimuse number, mille olete märkinud makse eesmärgil (näiteks "# 9999"):
  Pangaülekandeks vajalikud andmed:
  Saaja: UAB East Scandinavia Company
  Konto number: LT874010051002150872
  Pank: Luminor Bank AS
  Ettevõtte kood: 303387085
 3. Tehke ülekanne eurodes veebis või teile sobivas pangakontoris, tellimus täidetakse, kui raha jõuab meie kontole.

Interneti-panga kaudu makstes:

 1. Kui olete valinud üksused, mida soovite osta, minge ostukorvi ja klõpsake allosas sinist nuppu "Makse", mis viib teid makselehele.
 2. Sisestage lehel „Makse” oma andmed (nimi, perekonnanimi, aadress, märkused), seejärel valige allosas „Maksa Interneti-panga kaudu” (Paysera logoga) ja klõpsake sinist nuppu „Maksa”.
 3. Teid suunatakse mokėjimai.lt lehele, mille paremal küljel näete pankade nimesid, millega saate maksta. Valige oma pank, klõpsake sellel ja teid suunatakse panga e-panganduse lehele, kus saate sisse logides makse sooritada. Kui oleme teie makse kätte saanud (see võtab tavaliselt paar minutit), saadame kauba juba järgmisel tööpäeval.

Meie konto üksikasjad on saadaval ka siin:
Saaja: UAB East Scandinavia Company
Konto number: LT874010051002150872
Pank: AB DNB bankas
Ettevõtte kood: 303387085
Maksekood: teile antakse kordumatu ID-number

Tasuda saab ka PayPali kaudu. Kui te pole oma PayPali kontot veel seadistanud, on see väga lihtne ja võtab vaid mõne minuti: PayPali leht.

3. Kaupade kohaletoimetamine

Teie poolt tellitud kaubad saadame AB Lietuvos Paštas registreeritud saadetisega.
Sel viisil saadetud pakid toimetatakse teie koju või lähimasse postkontorisse 2–4 tööpäeva jooksul.
Seda tüüpi saatmiskulud on tasuta € 1,49.
Pakume ka võimalust kauba kättesaamiseks LP Express paštomatą. Selle saadetise hind on 2,49 Eur. Saadetis toimetatakse kohale sel viisil LP Expressi postkontorisse, mitte teie koju. Selle kättetoimetamisviisi valimisel palun märkige tellimuste märkustes, millisesse postkontorisse (aadressile) soovite saadetise vastu võtta. Kui ei ole täpsustatud, siis saadetakse lähimasse postkontorisse.
Tellides kaupa € 20 ja rohkem, tarne Leedus on tasuta. Tasuta saatmine on ainult posti teel.
Euroopa Liidu riikidesse, Norrasse ja Šveitsi saatmine maksab 3,99 €.

4. Konfidentsiaalsus

Kõik tellimused tarnitakse ilma Stork's LabitaTM logo või muu reklaammärgis / kleebis paki sisu tuvastamiseks.
Pakile kirjutatakse ainult saatja ja saaja kontaktandmed. Saatja on eraisik, nii et pakk näeb välja nagu eraisik, postitöötajad / pakiteenuse töötajad / kullerid või muud inimesed ei tea, mis paki sisu on.

5. Tagasi

Kui teie ostetud toode on kahjustatud, mitte nii, nagu soovite, jne, on võimalus see tagastada ja oma raha tagasi saada. Loe sellest lähemalt čia.