Kuidas kiiresti rasestuda?

Otsus laste saamiseks on teie elus üks tähtsamaid. Mõnikord kulub naisel kuude ja aastate jooksul, enne kui naine otsustab, et on valmis oma lapse saama. Kuid kui otsus on tehtud, tahavad enamik rasestuda nii kiiresti kui võimalik midagi ootamata. Kahjuks õnnestub haruldasel paaril rasestuda kohe, kui nad hakkavad testi tegema. Siin on mõned olulised näpunäited, kuidas kiiresti rasestuda.

Kõige tähtsam on õige aeg

Õige aeg on rasestumisel kõige olulisem tegur. Seega peab naine kiiresti rasestumiseks teadma oma viljakat perioodi, mida tähistab ovulatsiooni kuupäev. Viljakad päevad (või viljakuse aken) kestavad iga tsükli vältel umbes 5–7 päeva ja see on periood enne ovulatsiooni, sealhulgas ovulatsiooni päev.

Võite armuda nii tihti kui soovite, kuid kui teete seda valel ajal, on kõik teie jõupingutused asjatud.

Kuidas teada saada oma ovulatsiooni kuupäev? Kõige täpsem ja usaldusväärsem viis ovulatsiooni kuupäeva kindlaksmääramiseks ovulatsiooni testidmida saate veebist osta. Nende toime põhineb hormooni LH taseme järsul tõusul, nii et teate ovulatsiooni kuupäeva mõni päev enne selle algust. Muud meetodid hõlmavad kehatemperatuuri mõõtmist ainult ärgates (see tõuseb ovulatsiooni päeval), ovulatsiooni kalkulaatorit ja nii edasi. - pole täiesti täpsed ja neid saab kasutada täiendava abina ovulatsiooni kuupäeva välja selgitamiseks.

Seks õigel ajal

Kui olete teada oma ovulatsiooni kuupäev, peaksite armuda õigel ajal. Kuna sperma püsib elujõulisem kui munarakk, on soovitatav paar päeva enne ovulatsiooni seksida. Sel moel on sperma pärast ovulatsiooni "paigas ja valmis" munaraku viljastamiseks. Armastus peaks viljakal perioodil olema vähemalt igal teisel päeval. Uuringud on näidanud, et iga päev ja ülepäeviti armastus pole eriti erinev - rasestumise edu on mõlemal juhul väga sarnane.

Toitumine ja kahjulikud harjumused

Ligikaudu öeldes on väga oluline hoolitseda selle eest, mida keha paned. Pidage meeles, et varsti saab teie keha uue elu kodu. Kui suitsetate, peate kohe loobuma. Kui tarvitate alkoholi, peate kohe loobuma. Narkootikumidest pole isegi juttu.

Enne rasestumist proovida on oluline, et keha oleks võimalikult puhas. Toitumisega seoses proovige vältida pooltooteid, kiirtoite, sööge rohkem puhast toitu, võimalikult vähe töödeldud toitu. Proovige saada kõik vajalikud vitamiinid ja mineraalid. Kui joote palju kohvi, peate selle kogust vähendama. Üks, kaks tassi päevas on normaalne ja tervislik.

Seks poseerib

Kuigi enamik usub, et seksipositsioon on rasestumiseks väga oluline, ei vasta see tõele. Puuduvad kindlad tõendid selle kohta, et üks või teine ​​soopositsioon oleks teistest parem. Tõsi, pidage meeles, et sellegipoolest on teie keha asukoht oluline: sperma peab jõudma munarakku ja teil oleks hea selle teekonda hõlbustada. Seetõttu peetakse kutsikapoega eostamisel väga sobivaks. Kui teile meeldib misjonäripoos, pange puusade alla padi, et spermal oleks munarakku jõudmine lihtsam. Poos, kui naine on tipus, ei pruugi olla rasestumiseks kõige sobivam. Kui aga naine lamab selja taga 10-20 minutit vahetult pärast ejakulatsiooni, peaks sellest piisama mehe sperma jaoks.