Rasedustestid

Rasedustestid on lihtsaim viis raseduse tuvastamiseks. Allpool on toodud mõned olulisemad asjad rasedustestide kohta.

Rasedustestid: üldteave

Enamik rasedusteste töötab sama põhimõtte kohaselt: nad on tundlikud uriinis sisalduva hormooni suhtes, mida nimetatakse raseduse hormooniks. hCG. Kehas hakkab see hormoon tootma kohe, kui viljastatud munarakk kinnitub emaka seinale. Tavaliselt juhtub see 6 päeva pärast viljastamist.

Rasedusteste on kahte peamist tüüpi: uriin ja veri. Uriinitesti saab kasutada nii kodus kui ka arsti kabinetis. Enamik naisi valib selle meetodi kõigepealt, umbes nädal pärast hilinenud menstruatsiooni. Usaldusväärsete tulemuste saamiseks on vaja hoolikalt järgida nendele testidele lisatud juhiseid. Kui tulemus on positiivne (olete rase), peaksite nägema arsti, kes kinnitab või eitab, et olete rase. Vereanalüüse kasutatakse harvemini ja neid saab teha arst. Seda tüüpi test, et teha kindlaks, kas naine on rase, võib olla varasem kui uriinianalüüs: umbes 6-8 päeva pärast viljastamist.

Milline on rasedustestide usaldusväärsus?

Te peaksite teadma, et kõige täpsem tulemus uriinianalüüsi kasutamisel on siis, kui ootate umbes nädal pärast hilinenud perioodi. Samuti on soovitatav teha test hommikul üles tõustes, kui uriin on kõige kontsentreeritum. Kodus kasutatavaid uriinianalüüse on umbes 97 protsenti. täpsus. Vereanalüüsid on veelgi täpsemad.

Näpunäiteid rasestumiseks

Otsus laste saamiseks on teie elus üks tähtsamaid. Mõnikord kulub naisel kuude ja aastate jooksul, enne kui naine otsustab, et on valmis oma lapse saama. Kuid kui otsus on tehtud, tahavad enamik rasestuda nii kiiresti kui võimalik midagi ootamata. Kahjuks õnnestub haruldasel paaril rasestuda kohe, kui nad hakkavad testi tegema. Siin on mõned olulised näpunäited, kuidas kiiresti rasestuda.

Õige aeg on rasestumisel kõige olulisem tegur. Seega peab naine kiiresti rasestumiseks teadma oma viljakat perioodi, mida tähistab ovulatsiooni kuupäev. Viljakad päevad (või viljakuse aken) kestavad iga tsükli vältel umbes 5–7 päeva ja see on periood enne ovulatsiooni, sealhulgas ovulatsiooni päev. Võite armuda nii tihti kui soovite, kuid kui teete seda valel ajal, on kõik teie pingutused asjatud. Kuidas teada saada oma ovulatsiooni kuupäev? Kõige täpsem ja usaldusväärsem viis ovulatsiooni kuupäeva kindlaksmääramiseks ovulatsiooni testidmida saate veebist osta. Nende toime põhineb hormooni LH taseme järsul tõusul, nii et teate ovulatsiooni kuupäeva mõni päev enne selle algust. Muud meetodid hõlmavad kehatemperatuuri mõõtmist ainult ärgates (see tõuseb ovulatsiooni päeval), ovulatsiooni kalkulaatorit ja nii edasi. - pole täiesti täpsed ja neid saab kasutada täiendava abina ovulatsiooni kuupäeva välja selgitamiseks.

Seks õigel ajal

Kui olete teada oma ovulatsiooni kuupäev, peaksite armuda õigel ajal. Kuna sperma püsib elujõulisem kui munarakk, on soovitatav paar päeva enne ovulatsiooni seksida. Sel moel on sperma pärast ovulatsiooni "paigas ja valmis" munaraku viljastamiseks. Armastus peaks viljakal perioodil olema vähemalt igal teisel päeval. Uuringud on näidanud, et iga päev ja ülepäeviti armastus pole eriti erinev - rasestumise edu on mõlemal juhul väga sarnane.

Toitumine ja kahjulikud harjumused

Jämedalt öeldes on väga oluline hoolitseda selle eest, mida keha paned. Pidage meeles, et varsti saab teie keha uue elu kodu. Kui suitsetate, peate kohe loobuma. Kui tarvitate alkoholi, peate kohe loobuma. Narkootikumidest pole isegi juttu. Enne rasestumist proovida on oluline, et keha oleks võimalikult puhas. Mis puutub toitumisse, siis proovige vältida pooltooteid, kiirtoite, sööge rohkem puhast toitu, vähem töödeldud toitu. Proovige saada kõik vajalikud vitamiinid ja mineraalid. Kui joote palju kohvi, peate selle kogust vähendama. Üks, kaks tassi päevas on normaalne ja tervislik.

Seks poseerib

Kuigi enamik usub, et seksipositsioon on rasestumiseks väga oluline, ei vasta see tõele. Puuduvad kindlad tõendid selle kohta, et üks või teine ​​soopositsioon oleks teistest parem. Tõsi, pidage meeles, et sellegipoolest on teie keha asukoht oluline: sperma peab jõudma munarakku ja teil oleks hea selle teekonda hõlbustada. Seetõttu peetakse kutsikapoega eostamisel väga sobivaks. Kui teile meeldib misjonäripoos, pange puusade alla padi, et spermal oleks munarakku jõudmine lihtsam. Poos, kui naine on tipus, ei pruugi olla rasestumiseks kõige sobivam. Kui aga naine lamab selja taga 10-20 minutit vahetult pärast ejakulatsiooni, peaks sellest piisama mehe sperma jaoks.

Kuidas testi tellida?

Testide tellimine on väga lihtne - lisage lihtsalt soovitud kaubad ostukorvi ja makske koguni kolmel erineval viisil! Stork Laboratory pakub tasumist pangaülekandega, Interneti-panga kaudu teie panga kaudu (Bank Link) või PayPal. PayPaliga ja internetipangas makstes saame makse kohe, seega saame testid saata kiiremini. Rasedusteste müüakse eraldi või komplektis koos ovulatsiooni testid. Stork Laboratory pakub kassetti raseduse varane test ja normaalne lindi rasedustestid.

Kuidas rasedusteste saadetakse?

Teie poolt tellitud kaubad saadame AB Lietuvos Paštas registreeritud saadetisega.
Sel viisil saadetud pakid toimetatakse teie koju või lähimasse postkontorisse 2–4 tööpäeva jooksul.
Seda tüüpi saatmiskulud on tasuta € 1,49.
Toonekure labor pakub ka võimalust kaupa vastu võtta Express Expressi sularahaautomaadist. Selle saadetise hind on 2,49 Eur. Saadetis toimetatakse kohale sel viisil LP Expressi postkontorisse, mitte teie koju. Selle kättetoimetamisviisi valimisel palun märkige tellimuste märkustes, millisesse postkontorisse (aadressile) soovite saadetise vastu võtta. Kui ei ole täpsustatud, siis saadetakse lähimasse postkontorisse.
Tellides kaupa € 20 ja rohkem, tarne Leedus on tasuta. Tasuta saatmine on ainult posti teel.
Euroopa Liidu riikidesse, Norrasse ja Šveitsi saatmine maksab 3,99 €.