Ovulatsiooni testid täpne, usaldusväärne ja ette määrake oma tsükli kõige viljakam periood. Nii suurendavad need oluliselt rasestumise võimalust. Ovulatsiooni teste on kodus väga lihtne kasutada ja neid saab veebis soodsalt osta. Enne testide kasutamist lugege hoolikalt juhiseid, et veenduda, et kasutate neid õigesti.

Ovulatsioonitestid on suurepärane vahend peamiselt seetõttu, et need ennustavad ovulatsiooni ette. Lisaks on see ainus meetod, mis tuvastab ovulatsiooni peaaegu 100%. töökindlus. Ovulatsiooni kalkulaator, mis on kehatemperatuuri näitaja, on ovulatsiooni määramiseks tavaliselt kasutatav meetod, kuid need pole kaugeltki nii täpsed ega usaldusväärsed kui ovulatsiooni testid.

Rasedustesti on lihtsaim viis teada saada, kas olete rase. Mõned kõige olulisemad asjad rasedustestide osas.

Rasedustestid aitab teada saada, kas naine on rase või mitte. See võtab tavaliselt paar minutit. Enamik neist testidest töötab samal põhimõttel: nad on tundlikud uriinis sisalduva hormooni suhtes, mida nimetatakse rasedushormooniks hCG. Kehas hakkab see hormoon tootma kohe, kui viljastatud munarakk kinnitub emaka seinale. Tavaliselt juhtub see 6 päeva pärast viljastamist.