Ovulatsiooni testid täpne, usaldusväärne ja ette määrab teie tsükli viljakaima perioodi. Sel viisil suurendavad nad märkimisväärselt rasestumise võimalusi. Ovulatsioonitesti on kodus väga lihtne kasutada ja seda saab odavalt veebist osta. Enne testide kasutamist lugege hoolikalt juhiseid ja veenduge, et kasutate neid õigesti.

Ovulatsioonitestid on suurepärane vahend peamiselt seetõttu, et need ennustavad ovulatsiooni ette. Lisaks on see ainus meetod, mis tuvastab ovulatsiooni peaaegu 100%. töökindlus. Ovulatsiooni kalkulaator, kehatemperatuuri mõõt, on ovulatsiooni määramiseks tavaliselt kasutatav meetod, kuid need pole kaugeltki nii täpsed ega usaldusväärsed kui ovulatsiooni testid.

Rasedustesti on lihtsaim viis teada saada, kas olete rase. Mõned kõige olulisemad asjad rasedustestide osas.

Rasedustestid aitab teada saada, kas naine on rase või mitte. See võtab tavaliselt paar minutit. Enamik neist testidest töötab samal põhimõttel: nad on tundlikud uriinis sisalduva hormooni suhtes, mida nimetatakse rasedushormooniks hCG. Kehas hakkab see hormoon tootma kohe, kui viljastatud munarakk kinnitub emaka seinale. Tavaliselt juhtub see 6 päeva pärast viljastamist.