Ovulatsiooni test (1 riba)

0,69

Ovulatsiooni kuupäev on rasestumise jaoks väga oluline, sest just sel ajal (mõni päev pärast ovulatsiooni) on naise keha valmis uueks eluks. Innovita aitab teil teada saada, millal ovulatsioon toimub® suur täpsus Ovulatsiooni test. See suurendab ainult teie rasestumisvõimalusi ja 9 kuu pärast lükkate oma last süles.

  • > 99% töökindlus
  • Äärmiselt suur täpsus
  • Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe

aprašymas

Naine võib iga tsükli jooksul rasestuda ainult piiratud aja jooksul. Viljakad päevad toimuvad mõni päev enne ovulatsiooni. Ovulatsiooni test Innovita® aitab teil teada saada, millal ovulatsioon toimub. Selle kvaliteetse ja usaldusväärse testi abil saate ovulatsiooni täpset aega ette teada ja suurendate sellega oluliselt teie rasestumisvõimalusi. Ovulatsiooni test Innovita®-l on suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe.

Pakendist leiate:

1 ovulatsioonikatse (riba), plastpipett.

Tundlikkus:

Test on tundlik uriinis sisaldusest 25 mIU / ml LH.

manuaal:

1. Kastke test uriiniga nõusse allapoole suunatud noolega. Hoidke testi vertikaalselt. Tähtis: ärge kastke testriba sügavamale, kui tähis MAX tähistab.

2. Hoidke riba sukeldatud riba 10 sekundit, tõmmake see välja ja asetage puhtale, kuivale, mitteimavale pinnale.

3. Oodake 3-5 minutit, kuni värvilised jooned ilmuvad. 10 minuti pärast on tulemused juba ebausaldusväärsed.

Tulemuste hindamine:

Kui riba T piirkonnas on tumedam või sama, mis riba C piirkonnas, siis saadakse tulemus positiivne. See näitab, et ovulatsioon toimub teie kehas järgmise 24-48 tunni jooksul. Kui proovite rasestuda, on kõige parem armuda 24 tundi pärast testi, kuid mitte hiljem kui 48 tundi.

Kui T-piirkonnas pole riba või see on õhem kui C-piirkonnas olev riba, on tulemus negatiivne.

Kui riba C-piirkonnas ei kuvata, on tulemus kehtetu, isegi kui T-alale ilmub riba. Sel juhul käivitage test uuesti, kasutades uut paketti.

Kasutusjuhend (inglise keeles) on pakendis.

Miks kasutada ovulatsioonitesti?

Ovulatsioonitestid on täpsed, usaldusväärsed ja ette määrab teie tsükli viljakaima perioodi. Sel viisil suurendavad need märkimisväärselt rasestumisvõimalusi, sest teades ovulatsiooni kuupäeva, on võimalik seksida planeerida ajal, mil rasestumisvõimalused on maksimaalsed. Ovulatsioonitesti on kodus väga lihtne kasutada ja seda saab odavalt veebist osta. Enne testide kasutamist on oluline läbi lugeda juhised, et olla kindel, et testi tulemused on õiged. Selles artiklis käsitleme ovulatsioonitesti toimimist ja anname selle kohta mõned näpunäited.

Ovulatsioonitestid näitavad teie viljakaid päevi

Ovulatsioon on protsess, mille käigus munarakk lahkub munasarjast ja siseneb munajuhasse, kus seda saab viljastada. Ovulatsioon toimub iga terve naise tsükli jooksul.

Enamiku naiste jaoks toimub ovulatsioon tsükli keskel, umbes 14. päeval. Kui teie tsüklid on ebaregulaarsed, pole ovulatsiooni täpse kuupäeva ennustamine lihtne. Lisaks võivad mitmed ümbritsevad tegurid põhjustada ovulatsiooni varem või hiljem kui arvatakse. Üldiselt käituvad naiste kehad väga erinevalt ja ovulatsioon võib toimuda tsükli 8. päevast 21. päevani. Sageli kehtib reegel: kmida pikem on naise tsükkel, seda hilisem ovulatsioon toimub.

Millised protsessid toimuvad naise kehas ovulatsiooni ajal? Muna kasvab ja areneb kokkupuutel FSH ehk folliikuleid stimuleeriva hormooniga. Ovulatsiooni ise, st muna eraldumise munasarjast, põhjustab LH ehk luteiniseeriva hormooni kontsentratsiooni järsk tõus organismis.

Ovulatsioonitestid on suurepärane vahend peamiselt seetõttu, et need ennustavad ovulatsiooni ette. Ja teeb seda väga täpselt ja usaldusväärselt. Ovulatsiooni kalkulaator, kehatemperatuuri mõõt, on ovulatsiooni määramiseks tavaliselt kasutatav meetod, kuid need pole kaugeltki täpsed ega usaldusväärsed.

Kuidas ovulatsiooni test töötab?

Ovulatsioonitestide mõju põhineb ülalnimetatud luteiniseeriva hormooni LH sisaldusel kehas, täpsemalt uriinis. Isegi enne ovulatsiooni algust on kehas LH-taseme järsk ja väga oluline tõus. Ovulatsioonitestid tuvastavad selle muutuse, mis on nende täpsuse ja usaldusväärsuse põhjus. Lõppude lõpuks sõltub teie tsükli käik hormoonide aktiivsusest. Positiivne ovulatsioonitesti tulemus tähendab seda ovulatsioon toimub järgmise kolme päeva jooksul ehk 24-72 tunni jooksul. Viljakus saavutatakse haripunktis umbes 36 tundi pärast positiivset ovulatsioonitesti.

LH taseme tõus on väga lühike, seetõttu on ovulatsioonitesti kasutamise aeg väga oluline. Kuna LH eritub hommikul, on kõige parem teha test keskpäeval või pärastlõunal.

Ovulatsioonitestide kasutamine ja tulemused

Ovulatsioonitestid on tavaliselt kahte tüüpi: ribad ja padrunid. Mõlemad on võrdselt usaldusväärsed ja täpsed ning seda, millist kasutate, on teie otsustada. Lindi kasutamisel tuleks seda mõneks sekundiks leotada uriinianumas. Samuti on olemas testid, mida kasutatakse nende peal otse urineerimiseks.

Pärast testi mõneks sekundiks uriini kastmist ilmnevad tulemused tavaliselt viie minuti jooksul. Testi tulemused on tavaliselt nähtavad riba kujul. Testil on kontrollriba, mille abil saab värvi intensiivsuse abil öelda, kas tulemus on positiivne (kui riba värv on sama või heledam kui kontrollribadel) või negatiivne (kui riba on kahvatum kui kontrollrühm). Pidage meeles, et teie kehal on alati väike LH, nii kahvatu värv ei tähenda, et ovulatsioon toimuks - On väga oluline võrrelda seda kontrollribaga.

Ovulatsiooni test

Millal alustada ovulatsioonitestide kasutamist?

On väga oluline teada, millal alustada tsükli ajal ovulatsioonitestide kasutamist. Sest kui hakkate liiga hilja, võite lihtsalt ovulatsiooni aega veeta. Et olla täiesti kindel, peate tegema väikese arvutuse.

Kõigepealt peate teadma oma tsükli pikkust: menstruatsiooni esimesest päevast (verejooks) kuni viimase päevani enne järgmise menstruatsiooni algust (verejooks). Te peaksite teadma oma viimase paari tsükli normaalset (keskmist) kestust päevades. Seejärel saate kasutada allpool olevat tsüklipäevade tabelit, et teada saada, millisel tsükli päeval peaksite ovulatsioonitesti kasutama:

Teie tsükli kestus Tsükli päev, millal saate hakata kasutama ovulatsioonitesti
21 päeva 5 päeva
22 päeva 6 päeva
23 päeva 7 päeva
24 päeva 8 päeva
25 päeva 9 päeva
26 päeva 10 päeva
27 päeva 11 päeva
28 päeva 12 päeva
29 päeva 13 päeva
30 päeva 14 päeva
31 päeva 15 päeva
32 päeva 16 päeva
33 päeva 17 päeva
34 päeva 18 päeva
35 päeva 19 päeva
36 päeva 20 päeva
37 päeva 21 päeva
38 päeva 22 päeva
39 päeva 23 päeva

Mida teha, kui te ei saa rasestuda?

Ovulatsiooni test on ovulatsiooni kuupäeva kindlaksmääramise vahend, suurendades sellega rasestumise tõenäosust. Kuid see toimib ainult tervetel, viljakatel naistel. Kui te ei rasestu pärast rasestumisproovide aasta möödumist (armuda ilma, et oleksite ohutu õigel ajal, iga tsükli jooksul) - pöörduge arsti poole. Teil või teie partneril on tõenäoliselt viljakusprobleeme. Kui olete 35-aastane või vanem, pöörduge arsti poole pärast kuuekuulist ebaõnnestunud rasestumisproovi.

Sulle võib ka meeldida ...