Ovulatsiooni test (1 riba)

0,69

Ovulatsiooni kuupäev on rasestumiseks väga oluline, sest just sel ajal (paar päeva pärast ovulatsiooni) on naise keha uueks eluks valmis. Kuldne aeg aitab teil teada saada, millal ovulatsioon toimub® suur täpsus Ovulatsiooni test. See suurendab ainult teie rasestumisvõimalusi ja 9 kuu pärast lükkate oma last süles.

  • > 99% usaldusväärsus
  • Äärmiselt suur täpsus
  • Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe

 

aprašymas

Naine võib rasestuda iga tsükli jooksul ainult piiratud aja jooksul. Viljakad päevad tekivad paar päeva enne ovulatsiooni. Ovulatsiooni test Golden Time® aitab teil teada, millal ovuleerida. Selle kvaliteetse ja usaldusväärse testiga teate ovulatsiooni täpset aega ette ja suurendate seeläbi oluliselt oma rasestumise võimalusi. Ovulatsiooni test Golden Time® pakub suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet.

Pakendist leiate:

1 ovulatsioonikatse (riba), plastpipett.

Tundlikkus:

Test on tundlik uriinis sisaldusest 25 mIU / ml LH.

manuaal:

1. Kastke test uriiniga nõusse allapoole suunatud noolega. Hoidke testi vertikaalselt. Tähtis: ärge kastke testriba sügavamale, kui tähis MAX tähistab.

2. Hoidke riba sukeldatud riba 10 sekundit, tõmmake see välja ja asetage puhtale, kuivale, mitteimavale pinnale.

3. Oodake 3-5 minutit, kuni värvilised jooned ilmuvad. 10 minuti pärast pole tulemused juba usaldusväärsed.

Tulemuste hindamine:

Kui ala „T” riba on tumedam või sama, mis ala „C” riba, saadakse tulemus positiivne. See näitab, et ovulatsioon toimub teie kehas järgmise 24-48 tunni jooksul. Kui proovite rasestuda, on kõige parem armuda 24 tundi pärast testi, kuid mitte hiljem kui 48 tundi.

Kui piirkonnas „T” pole riba või see on nõrgem kui ala „C” riba, saadakse tulemus negatiivne.

Kui ala „C” riba ei ilmu, on tulemus kehtetu, isegi kui T-alale ilmub riba. Sel juhul käivitage test uuesti uue paketi abil.

Kasutusjuhend (inglise keeles) on pakendis.

Miks kasutada ovulatsioonitesti?

Ovulatsiooni testid on täpsed, usaldusväärsed ja ette määrake oma tsükli kõige viljakam periood. Nii suurendavad need oluliselt rasestumisvõimalusi, sest teades ovulatsiooni kuupäeva, on võimalik seksi planeerida ajal, mil rasestumise tõenäosus on maksimaalne. Ovulatsiooni teste on kodus väga lihtne kasutada ja neid saab veebis soodsalt osta. Enne testide kasutamist on oluline lugeda juhiseid, et olla kindel testitulemuste õigsuses. Selles artiklis käsitleme ovulatsiooni testi toimimist ja anname selle kohta näpunäiteid.

Ovulatsiooni testid näitavad teie viljakaid päevi

Ovulatsioon on protsess, mille käigus muna lahkub munasarjast ja siseneb munajuhasse, kus seda saab viljastada. Ovulatsioon toimub iga terve naise tsükli jooksul.

Enamiku naiste puhul toimub ovulatsioon umbes tsükli keskel, umbes 14. päeval. Kuid kui teie tsüklid on ebaregulaarsed, pole ovulatsiooni täpse kuupäeva ennustamine lihtne. Lisaks võivad mitmed ümbritsevad tegurid viia ovulatsiooni tekkeni varem või hiljem, kui oodati. Üldiselt käituvad naiste kehad väga erinevalt ja ovulatsioon võib toimuda tsükli 8. kuni 21. päevani. Sageli kehtib reegel: kmida pikem on naise tsükkel, seda hilisem ovulatsioon toimub.

Millised protsessid toimuvad naise kehas ovulatsiooni ajal? Muna kasvab ja areneb kokkupuutel FSH-ga ehk folliikuleid stimuleeriva hormooniga. Ovulatsioon ise ehk muna eraldumine munasarjast on põhjustatud LH ehk luteiniseeriva hormooni organismi kontsentratsiooni järsust suurenemisest.

Ovulatsioonitestid on suurepärane vahend peamiselt seetõttu, et need ennustavad ovulatsiooni ette. Ja teeb seda väga täpselt ja usaldusväärselt. Ovulatsiooni kalkulaator, kehatemperatuuri mõõt, on ovulatsiooni määramiseks tavaliselt kasutatav meetod, kuid need pole kaugeltki täpsed ega usaldusväärsed.

Kuidas ovulatsiooni test töötab?

Ovulatsioonitestide läbiviimine põhineb ülalnimetatud luteiniseeriva hormooni LH kogusel organismis, täpsemalt uriinis. Juba enne ovulatsiooni algust on organismis järsk ja väga oluline LH taseme tõus. Ovulatsiooni testid tuvastavad selle muutuse, mis on nende täpsuse ja usaldusväärsuse põhjus. Lõppude lõpuks sõltub teie tsükli kulg hormoonide aktiivsusest. Ovulatsiooni testi positiivne tulemus tähendab seda ovulatsioon toimub järgmise kolme päeva jooksul või 24–72 tunni jooksul. Fertiilsuse tipp saabub umbes 36 tundi pärast positiivset ovulatsiooni testi.

LH taseme tõus on väga lühike, seetõttu on ovulatsioonitesti kasutamise aeg väga oluline. Kuna LH eritub hommikul, on kõige parem teha test keskpäeval või pärastlõunal.

Ovulatsioonitestide kasutamine ja tulemused

Ovulatsiooni testid on tavaliselt kahte tüüpi: ribad ja padrunid. Mõlemad on võrdselt usaldusväärsed ja täpsed ning see, millist neist kasutate, on teie otsustada. Lindi kasutamisel tuleb seda mõneks sekundiks leotada uriinianumas. Samuti on olemas testid, mida kasutatakse otse neile urineerimisel.

Pärast testi mõneks sekundiks uriini kastmist ilmnevad tulemused tavaliselt viie minuti jooksul. Testi tulemused on tavaliselt nähtavad riba kujul. Testil on kontrollriba, mille abil saab värvi intensiivsuse abil öelda, kas tulemus on positiivne (kui riba värv on sama või heledam kui kontrollribadel) või negatiivne (kui riba on kahvatum kui kontrollrühm). Pidage meeles, et teie kehal on alati väike LH, nii kahvatu värv ei tähenda, et ovulatsioon toimuks - On väga oluline võrrelda seda kontrollribaga.

Millal alustada ovulatsioonitestide kasutamist?

On väga oluline teada, millal tsükli ajal ovulatsiooni teste alustada. Sest kui alustate liiga hilja, võite lihtsalt kulutada ovulatsiooni aega. Et olla täiesti kindel, peate tegema väikese arvutuse.

Kõigepealt peate teadma oma tsükli pikkust: menstruatsiooni esimesest päevast (verejooks) kuni viimase päevani enne järgmise menstruatsiooni algust (verejooks). Te peaksite teadma oma viimaste tsüklite normaalset (keskmist) kestust päevades. Seejärel saate kasutada järgmist tsüklipäevade tabelit, et teada saada, millisel tsüklipäeval peaksite ovulatsioonikatseid kasutama:

Teie tsükli kestus Tsükli päev, millal saate hakata kasutama ovulatsioonitesti
21 päeva 5 päeva
22 päeva 6 päeva
23 päeva 7 päeva
24 päeva 8 päeva
25 päeva 9 päeva
26 päeva 10 päeva
27 päeva 11 päeva
28 päeva 12 päeva
29 päeva 13 päeva
30 päeva 14 päeva
31 päeva 15 päeva
32 päeva 16 päeva
33 päeva 17 päeva
34 päeva 18 päeva
35 päeva 19 päeva
36 päeva 20 päeva
37 päeva 21 päeva
38 päeva 22 päeva
39 päeva 23 päeva

Mida teha, kui te ei saa rasestuda?

Ovulatsiooni test on vahend ovulatsiooni kuupäeva määramiseks, suurendades seeläbi rasestumise võimalust. Kuid see töötab ainult tervete ja viljakate naiste puhul. Kui te ei rasestu pärast aastat rasestumist (armastus õigel ajal ilma kaitseta, iga tsükli jooksul) - pöörduge arsti poole. Teil või teie partneril on tõenäoliselt viljakusprobleeme. Kui olete 35-aastane või vanem, pöörduge oma arsti poole pärast kuus kuud ebaõnnestunud rasestumiskatseid.

Võite ka meeldida…