Korduvkasutatavad mähkmed

Innovita® komplekt lapseootel emadele (10 ovulatsioonitesti + 5 rasedustesti)

7,99

1 testi hind + 0,53Eur

Et tagada beebi saamine 9 kuu pärast, valmistuge selleks korralikult ette. Ovulatsiooni ja rasedustestide ostmine suurendab ainult teie rasestumise võimalusi. Ovulatsioonitestide abil saate kindlasti teada, millal on teie kõige viljakamad päevad, ja rasedustestid annavad teile suurepärase sõnumi: ootate last. Innovita® komplekt tulevastele emadele (10 + 5) tagab, et ovulatsioon ja rasedustestid ei jää otsa ning säästate ka raha.

  • Säästad rohkem kui testide eraldi ostmine
  • Võimalused rasestuda suurenevad

aprašymas

1 testi hind + 0,53Eur

Innovita® komplekt tulevastele emadele (10 ovulatsiooni testi + 5 rasedustesti) on see, mida vajate, kui soovite last 9 kuu pärast oma kätes hoida. Kvaliteetsed Innovita® ovulatsiooni- ja rasedustestid suurendavad teie rasestumise võimalusi. Ovulatsiooni testid aitavad teil teada saada, millal on kõige viljakamad päevad. Vahepeal annavad Innovita® rasedustestid teile beebi esimese sõnumi. Lisaks säästate selle komplekti ostmisel raha.

Pakendis leiate
10 tk Innovita® ovulatsioonitestid ja 5 tk. Innovita® rasedustestid.

Tundlikkus
Innovita® ovulatsiooni test on tundlik uriinis 25 mIU / ml LH kohta; Innovita® rasedustesti on tundlik uriini hCG kontsentratsioonide suhtes 25mIU / ml.

Võite ka meeldida…