Kurgekomplekt tulevastele emadele (10 ovulatsiooni testi + 5 rasedustesti)

7,99

Et tagada beebi saamine 9 kuu pärast, valmistuge selleks korralikult ette. Ovulatsiooni ja rasedustestide ostmine suurendab ainult teie rasestumise võimalusi. Ovulatsioonitestidega saate kindlasti teada, millal on teie kõige viljakamad päevad, ja rasedustestid annavad teile suurepärase sõnumi: ootate last. Kurgekomplekt tulevastele emadele (10 + 5) tagab, et ovulatsioon ja rasedustestid ei jää otsa ning võimaldavad säästa.

  • Säästad rohkem kui testide eraldi ostmine
  • Võimalused rasestuda suurenevad

aprašymas

Innovita / Golden Time komplekt tulevastele emadele (10 ovulatsiooni testi + 5 rasedustesti) on see, mida vajate, kui soovite last 9 kuu pärast oma kätes hoida. Kvaliteetne Golden Time ovulatsioon ja rasedustestid suurendavad teie rasestumise võimalusi. Ovulatsiooni testid aitavad teil teada saada, millal on kõige viljakamad päevad. Vahepeal annavad Innovita rasedustestid teie beebile esimese sõnumi. Lisaks säästate selle komplekti ostmisel raha.

Pakendis leiate
10 tk Golden Time ovulatsioonitestid ja 5 tk. Innovita® rasedustestid.

Tundlikkus
Golden Time ovulatsiooni test, mis on tundlik uriinis 25 mIU / ml LH suhtes; Innovita® rasedustesti on tundlik uriini hCG kontsentratsioonide suhtes 25mIU / ml.

Võite ka meeldida…