Korduvkasutatavad mähkmed

Kurgekomplekt tulevastele emadele (10 ovulatsiooni testi + 5 rasedustesti)

7,99

Et tagada beebi saamine 9 kuu pärast, valmistuge selleks korralikult ette. Ovulatsiooni ja rasedustestide ostmine suurendab ainult teie rasestumise võimalusi. Ovulatsioonitestide abil saate kindlasti teada, millal on teie kõige viljakamad päevad, ja rasedustestid annavad teile suurepärase sõnumi: ootate last. Innovita® komplekt tulevastele emadele (10 + 5) tagab, et ovulatsioon ja rasedustestid ei jää otsa ning säästate ka raha.

  • Säästad rohkem kui testide eraldi ostmine
  • Võimalused rasestuda suurenevad

aprašymas

Innovita / Certain komplekt tulevastele emadele (10 ovulatsioonitesti + 5 rasedustesti) on see, mida vajate, kui soovite last 9 kuu pärast oma kätes hoida. Kvaliteet Teatud ovulatsiooni- ja rasedustestid suurendavad teie rasestumise võimalusi. Ovulatsiooni testid aitavad teil teada saada, millal on kõige viljakamad päevad. Vahepeal annavad Innovita rasedustestid teie beebile esimese sõnumi. Lisaks säästate selle komplekti ostmisel raha.

Pakendis leiate
10 tk Teatud ovulatsioonitestid ja 5 tk. Innovita® rasedustestid.

Tundlikkus
Teatud ovulatsiooni test on tundlik uriinis 25 mIU / ml LH suhtes; Innovita® rasedustesti on tundlik uriini hCG kontsentratsioonide suhtes 25mIU / ml.

Võite ka meeldida…