Teatud® menopausi test

3,99

Ehkki üle 35-aastaste naiste viljakus langeb, on nende võimalused lapsi saada enne menopausi endiselt suured. Sellepärast on oluline teada, kas olete endiselt viljakas. Teatud® menopausi test aitab teil teada saada, kas saate endiselt lapsi. See on eriti usaldusväärne, täpne ja hõlpsasti kasutatav test.

  • Äärmiselt täpne ja usaldusväärne
  • Aitab kindlaks teha, kas olete endiselt viljakas
  • Tulemused minutitega

aprašymas

Vanemad naised, kes tahavad lapsi saada, muretsevad eelseisva menopausi pärast. Teatud® menopausi test aitab teil teada saada, kas saate endiselt lapsi. See on usaldusväärne, täpne ja hõlpsasti kasutatav test, mis mõõdab FSH (folliikuleid stimuleeriva hormooni) sisaldust teie kehas.

Pakendis leiate
Menopausi test, plastist pipett.

Tundlikkus
Test on tundlik FSH kontsentratsiooni suhtes uriinis 25mIU / ml.

Menopausi - Mis see on?

Menopausi on etapp naise elus alates viljaka vanuse lõpust kuni munasarjade hormonaalse funktsiooni kadumiseni. Menopausi (nimetatakse ka menopausiks) domineerib suguelundite vananemine. Tuleb rõhutada, et menopausi test võib näidata mitte ainult menopausi, vaid ka seda, kas naine on viljakas.

Sümptomid

Põhjused

Naise keskmise eluea pikenedes jääb menopausi algus samaks. Seetõttu kogevad tänapäeva naised menopausi palju kauem kui varem. Sellepärast on nii menopausi ajal nii oluline tagada naistele hea elukvaliteet.
Menopaus on nii looduslik kui ka kunstlik (pärast munasarjade kirurgilist eemaldamist). Igal juhul läbivad menopausi naise suguelundites vananemisprotsessid, mis on pöördumatud ja kipuvad progresseeruma. Teiselt poolt saab selle protsessi peatada hormoonasendusravi abil.

Ravi

Menopausi sümptomeid saab ravida naissuguhormoonidega hormoonasendusravi abil. Hormoonasendusravi ei tohi kasutada rinna- või emaka limaskesta vähi, raske maksahaiguse, ägeda trombembooliahaiguse ja porfüüria (verehaigus) korral. Asendusravi saamiseks peate konsulteerima oma arstiga, kes jälgib teie ravi kulgu.

Menopausi test võib näidata mitte ainult menopausi, vaid ka seda, kas naine on viljakas.

Kuidas testi tellida?

Testide tellimine on väga lihtne - lisage lihtsalt soovitud tooted ostukorvi ja makske lausa kolmel erineval viisil! Stork Laboratory pakub maksmist pangaülekandega, veebipanga kaudu teie panga kaudu (Bank Link) või PayPal. PayPaliga ja internetipangaga tasumisel saame makse kohe kätte, et saaksime testid kiiremini saata. Certain® menopausi test müüakse eraldi. Muidugi, kui menopausi test näitab, et olete viljakas, saate pereplaneerimiseks tellida muid esemeid - Rasedus ir ovulatsioon testid.

Kuidas saadetakse menopausi test?

Teie poolt tellitud kaubad saadame AB Lietuvos Paštas registreeritud saadetisega.
Sel viisil saadetud pakid toimetatakse teie koju või lähimasse postkontorisse 2–4 tööpäeva jooksul.
Seda tüüpi saatmiskulud on tasuta € 1,49.
Toonekure labor pakub ka võimalust kaupa vastu võtta Express Expressi sularahaautomaadist. Selle saadetise hind on 2,49 Eur. Saadetis toimetatakse kohale sel viisil LP Expressi postkontorisse, mitte teie koju. Selle kättetoimetamisviisi valimisel palun märkige tellimuste märkustes, millisesse postkontorisse (aadressile) soovite saadetise vastu võtta. Kui ei ole täpsustatud, siis saadetakse lähimasse postkontorisse.
Tellides kaupa € 20 ja rohkem, tarne Leedus on tasuta. Tasuta saatmine on ainult posti teel.
Euroopa Liidu riikidesse, Norrasse ja Šveitsi saatmine maksab 3,99 €.

Võite ka meeldida…