Edutamine!

Mitmekordsed mähkmed GANDRO

9,99

Kure korduvkasutatavad mähkmed 6 erinevas värvitoonis ja mustris, mis kestavad kogu mähkme perioodi.
Kure korduvkasutatavad mähkmed - orgaanilist puuvilla sisaldavad kvaliteetsed korduvkasutatavad mähkmed. Valida saab 6 erineva värvi vahel.
Mähkmed on valmistatud nii, et lapse kasvades nad kohanevad, samuti suurendavad uriini imendumise võimet.

 • Kinnitusvahendid - veenduge, et mähkmed püsiksid kindlalt
 • Suurepärased imendumisomadused
 • Üks suurus sobib 4,5–16 kg kaaluvatele imikutele
 • Mõeldud pikaajaliseks kasutamiseks - piisab kogu lapse kasvatamise perioodist
 • Sobib kasutamiseks üleöö
 • Enne kasutamist pesta
Selge

aprašymas

GANDRO korduvkasutatavad mähkmed on orgaanilist puuvilla sisaldavad kvaliteetsed korduvkasutatavad mähkmed. Valida saab 6 erineva värvi vahel.

Korduvkasutatavad mähkmed Kurg on mitmekülgne, hõlpsasti kasutatav, tõhus ja beebi jaoks mugav. Need on kõik ühes mähkmed, mis on juba õmmeldud kahe imava padjaga, mis tagab suurepärased imavad omadused.

Lihtsalt kasutatavad, elastsed ja mugavad mähkmed

Välimine kiht on valmistatud sünteetilisest kangast (PUL - polüuretaanlaminaat), mis mitte ainult ei lase uriinil väljapoole minna, vaid on elastne, seega ei piira see last. Nendel mähkmetel on kaks külgeõmmeldud voodrit: välimine ja sisemine. Välimine on valmistatud mikrokiust ja polüestrist - selline kiud imendub suurepäraselt ja tagab koos PUL-i välimise kihiga, et uriin ei läbiks mähkmeid.

Sisemine õmmeldud padi on valmistatud kanepikiust ja mikrokiust. Selline kiud on beebi nahale väga õrn, lisaks imab see nahast kiiresti uriini, minimeerides sellega lööbe, seente tekkimise tõenäosust.

Nendel mähkmetel on klambrid, mis sobivad mitte ainult kindlalt ja mugavalt, vaid võimaldavad teil ka mähkmete suurust muuta, st nad "kasvavad" koos teie beebiga. Reie ümber olevad servad on spetsiaalselt õmmeldud, nii et need sobivad tihedalt lapse jalgade vastu ja tagavad kuseteede kinnipidamise.

Kurgude korduvkasutatavad mähkmed omavad suurepäraseid imavaid omadusi, ei piira lapse liikumist ja neid on lihtne vahetada. Nii et need sobivad ideaalselt kasutamiseks noore ema vaevatud päevakavas.

Suurepärane valik hõivatud vanematele

Kurg-ühekordsed mähkmed on kõik ühes, st neid saab kohe kasutada ilma lisakomponentideta. Need on mugavad, kvaliteetsed ja usaldusväärsed mähkmed. Padi õmmeldakse ainult ühele küljele: see mitte ainult ei vähenda mähkmete kuivamisaega, vaid võimaldab neid ka paremini ja lapsele endale mugavamalt kanda. Nende mähkmete vahetamine on ka üks naer.

Korduvkasutatavad mähkmed võivad säästa sadu eurosid, mis kuluks tavaliste ühekordselt kasutatavate mähkmete ostmiseks. Lisaks kaitseb taaskasutamine meie keskkonda rohke prügi eest. Muide, ühekordselt kasutatavad mähkmed moodustavad väga olulise osa kaua lagunenud prahist.

Kõik ühes mähkmed sobivad lastele, kelle kehakaal on 3-15 kg - seega saate praktiliselt kasutada ühte tüüpi mähkmeid, kuni neid üldse vaja on! Spetsiaalseid taaskasutatavaid mähkmeid on aga vastsündinutel lihtsam kohaneda.

Mõeldud optimaalseks imendumiseks

PUL (polüuretaanlaminaat) on õhuke polüuretaanikiht, mis on kaetud tekstiilkangaga. PUL on veekindel, hingav ja kergelt elastne kangas. See on väga tugev ja kauakestev kangas, samal ajal väga pehme ja elastne. PUL-i saab steriliseerida ja intensiivselt pesta.

Bambuskiu on muutunud populaarseks suhteliselt hiljuti. Selle põhjuseks on kiudude mitmekülgsus, seda saab kasutada koos teiste kiududega, säilitades samal ajal bambuskiu kasulikud omadused. See kiud sisaldab mikroskoopilisi õõnsusi, mis muudab selle puuvillast pehmemaks ja imab samal ajal paremini vedelikke. Bambuskiu on ka elastne, ökoloogiline, looduslikult lagunev. Mõned muud kasulikud omadused - kiud on bakteriostaatilised (st pärsivad bakterite kasvu), seentevastased, hügroskoopsed (meelitavad vett), on minimaalse allergia tekitamise riskiga.

Mikrokiud on kolm korda õhem kui puuvill, kuid samal ajal on mul suurepäraseid omadusi, eriti kasulik korduvkasutatavate mähkmete puhul. See on väga tugev, kauakestev, kergesti pestav kiud. Kui seda kasutatakse koos teistega, nt. bambuskiud, mille tulemuseks on täiuslik imav, vedelikukindel ja mugav kiud.

Kuidas pestav korduvkasutatavad mähkmed GANDRO?

 • Kui mähkmed sisaldavad väljaheiteid, eemaldage need kõigepealt: visake need minema või loputage tualetti. Kõige mugavam tualettruum on bidee, tualeti kõrval olev hügieeniline dušš jne. Määrdunud mähkmeid on soovitatav niisutada kuni järgmise pesuni, et vältida mustuse kuivamist.
 • Pange määrdunud mähkmed kotti (kui mähkmed sisaldavad ainult uriini, visake see kohe kotti). Määrdunud mähkmete hoidmiseks on kõige parem kasutada eraldi kotti. Peske mähkmeid iga päev või ülepäeviti: aja jooksul koguneb neid pesumasina täitmiseks piisavalt.
 • Soovitav on pesta 12-18 mähkmeid ühe pesukorrana. Kui pesumasina trummel on suur, on parem täita see täiendava määrdunud pesu abil - see suurendab hõõrdumist ja mähkmed pestakse paremini.
 • Kui võimalik, kasutage nii palju vett kui võimalik.
 • Enne peamist pesemist vali loputus külma veega, ilma pesuvahendita.
 • Põhipesuks kasutage sooja vee tsüklit (sõltuvalt temperatuurist, mille juures vesi konkreetsetele mähkmetele sobib) ja sobivat pesuvahendit (veidi hiljem).
 • Pestud mähkmeid võid trummelkuivatada (soovitatav on seda teha kõige madalamal kiirusel) või lihtsalt enda kuivamiseks riputada. Teine võimalus on keerutada kuivatis lühikest aega, et pesu oleks ainult märg, ja kuivatada siis rippudes.

Papildoma informacija

Värv / muster

Sinine, Roosa, Öökullid, Traktorid, Autod, Raketid