Sperma test (2 padrunit)

19,99

Usaldusväärne ja täpne Egensi sperma test vastab küsimusele, kas olete viljakas. Testiga tehakse kindlaks, kas sperma kogus mehe spermas on viljastamiseks piisav. Testi on lihtne kasutada kodus, tulemuseks on minutid.

  • Määrab, kas sperma kontsentratsioon on piisav
  • Usaldusväärsus> 90%
  • Tulemused minutitega

aprašymas

Meeste spermatosoidide test Egens® määrab spermatosoidide kontsentratsiooni spermatosoidides. Egensi sperma test aitab teil teada saada, kas olete viljakas.

Pakendist leiate:

  • proovikassett 2tk.
  • purk seemnerakkude kogumiseks 2 tk.
  • pudel 1 ml värvimispuhvriga 1 tk.
  • viaal 2 ml pesupuhvriga 1 tk.

Spermaproovi kogumine:

1. Enne testi tegemist peaks mees hoiduma ejakulatsioonist (seksist või masturbatsioonist) 2–7 päeva. Nii liiga lühike kui ka liiga pikk viivitus võivad kahjustada katsetulemuste täpsust ja usaldusväärsust.

2. Spermat saab koguda masturbeerides (otse purki) või kondoomist. Hoidke spermaprooviga anumat toatemperatuuril või 37 ° C vees ja oodake sperma lahustumist umbes 60 minutit.

3. Pärast katseprotseduuri tegemist tuleks tulemused läbi lugeda 5-10 minutit. Aja jooksul membraani värv tuhmub ja selliseid tulemusi ei saa enam usaldusväärseks pidada.

Sperma test viiakse läbi:

1. Koguge sperma kaasasolevasse mahutisse. Raputage purki spermaga ja asetage see tasasele pinnale.

2. Sperma veeldamine: kogutud spermat hoitakse 60 minutit mahutis, kuni see veeldub.

3. Segage spermat süstlaga (pakendist) umbes 10 pööret.

4. Koguge süstla abil 0,1 ml spermat (selles ei tohiks olla õhumulle, paksenenud piirkonnad, proov peaks olema terve) ja süstige see sperma puhvriga viaali.

5. Sulgege viaal sperma ja puhverlahusega ning segage viaali 5-10 korda üles ja alla pöörates. Kui segu jääb endiselt paks, segage veel mitu korda. Seejärel jätke pudel 2 minutiks seisma.

6. Võtke testikassett lahti ja asetage see kõvale, tahkele pinnale. Kassett peab asetsema täiesti horisontaalselt.

7. Eemaldage spermatosoidide ja puhvri viaal 2 minutiks ning lisage korgi abil 3 tilka (umbes 0,1 ml) segu kolbampulli tagaküljel olevasse proovipessa.

8. 5-10 minuti pärast saate tulemusi lugeda. Tulemusi ei saa pidada õigeteks, kui tilgutamisest on möödunud vähem kui 5 minutit või kui rohkem kui 10 minutit on möödunud.

Tulemuste hindamine:

Tulemusi hinnatakse palja silmaga, võrreldes aukude C (kontroll) ja T (test) värve.

Negatiivne testi tulemus: Ainult üks C-joon on nähtav. See tähendab, et sperma kontsentratsioon on normist madalam (20 miljonit / ml).

Positiivne testi tulemus: Mõlemad read C ja T on nähtavad, sõltumata sellest, kumb paistab esimesena silma. See tähendab, et sperma kontsentratsioon on normaalne.

Vale testi tulemus: Kui rida C pole nähtav, ei saa tulemust pidada õigeks (isegi kui joon T on esile tõstetud). Testi tuleb korrata uue paketiga. Selle saamiseks pöörduge edasimüüja poole.

Kui testi tulemus on negatiivne, peaks mees konsulteerima arstiga.

Testimisjuhised (inglise keeles) on lisatud pakendisse.

Võite ka meeldida…