Certain® varajane rasedustesti

3,99

Varaseim rasedustesti turul, Certain® väga varajane rasedustesti tuvastab raseduse selle varases staadiumis. Kui olete rase, ei pea te nädalaid ootama - saate seda testi kasutada 1 nädala pärast.

  • Eriti raseduse varaseks avastamiseks
  • Usaldusväärsus> 99%
  • Kõrgeim tundlikkuse test turul

Lihtsa rasedustesti leiate siit >>

aprašymas

Kui soovite võimalikult kiiresti teada saada, kas olete rasestunud, Teatud® varajane rasedustest - just teile. Uuri, et jäid rasedaks paar päeva pärast armatsemist. Selle testi tundlikkus on äärmiselt kõrge, nii et rasedus tuvastatakse kõige varajasemas staadiumis, juba nädal pärast viljastumist. Test on tundlik hormooni hCG (inimese kooriongonadotropina) suhtes, mida keha hakkab tootma kohe pärast viljastamist. Nii ei pea te rasestumise tuvastamiseks paar nädalat ootama. Kõige varem testitakse tundlikkust uriinis 10 mIU / ml hCG suhtes Rasedustestid. Ta näitab rasedust juba nädal pärast rasestumist.

Certain® varajane rasedustesti - põhiteave

Pakendist leiate:

1 ülitundlik hCG-testkassett, plastpipett.

Tundlikkus:

Certain® varajane rasedustest on tundlik uriini hCG kontsentratsioonide suhtes 10 mIU / ml.

Käsitsi:

1. Enne alustamist eemaldage test pakendist.

2. Eemaldage katsekate, hoides ühe käega lillega tähistatud ala.

3. Testil on absorbeeriv osa, mille katte eemaldasite. Imava ala pinnal on 5 auku. Valage uriini sellele alale vähemalt 5 sekundiks või asetage absorbeeriv katseala samaks perioodiks uriini (purki). Veenduge, et imav ala oleks täielikult märg.

4. Asetage katsekork absorbeerivale katsealale.

Tulemuste hindamine:

Tulemused ilmnevad 5 minutit pärast uriini valamist testile. Kõik tulemused, mis ilmuvad pärast 10 minutit, pole usaldusväärsed.

Ainult üks silmatorkav rida tähel C tähistab negatiivne tulemus.

Kaks tulemuste aknas „C” ja „T” olevat rida näitavad positiivne tulemus.

Kui viie minuti pärast ei ilmu ühtegi joont või see ilmub ainult aknas “T”, on test kehtetu. Uute pakenditega tuleb seda uuesti teha.

Testimisjuhised (leedu ja inglise keeles) on pakendis.

Üldine teave rasedustestide kohta

Enamik rasedusteste töötab sama põhimõtte kohaselt: nad on tundlikud uriinis sisalduva hormooni suhtes, mida nimetatakse raseduse hormooniks. hCG. Kehas hakkab see hormoon tootma kohe, kui viljastatud munarakk kinnitub emaka seinale. Tavaliselt juhtub see pärast 6 päeva pärast viljastamist.

Rasedustestidel on kaks peamist tüüpi: uriin ja veri. Uriinianalüüse saab kasutada nii kodus kui ka arsti juures. Enamik naisi valib selle meetodi kõigepealt, umbes nädal pärast menstruatsiooni hilinemist. Usaldusväärsete tulemuste saamiseks on siiski vaja hoolikalt järgida nendele testidele lisatud juhiseid. Kui tulemus on positiivne (olete rase), peaksite pöörduma arsti poole, kes kinnitab või eitab teie rasedust. Vereanalüüse kasutatakse harvemini ja neid saab teha arst. Seda tüüpi testiga saab kindlaks teha, kas naine on rase umbes 6-8 päeva pärast viljastamist, mis sarnaneb Certain® varase raseduse testiga.

Kui usaldusväärne on Certain® varase raseduse test?

Peaksite teadma, et kõige täpsem tulemus uriinianalüüsiga on siis, kui ootate umbes nädala pärast hilinenud perioodi. Samuti on soovitatav teha test hommikul, kui tõuseb üles, kui uriin on kõige kontsentreeritum. Kodus kasutatavaid uriinianalüüse on umbes 97 protsenti. täpsus. Certain® varajase rasedustesti usaldusväärsus on> 99%.

Näpunäiteid rasestumiseks

Otsus laste saamiseks on teie elus üks tähtsamaid. Mõnikord kulub naisel kuude ja aastate jooksul, enne kui naine otsustab, et on valmis oma lapse saama. Kuid kui otsus on tehtud, tahavad enamik rasestuda nii kiiresti kui võimalik midagi ootamata. Kahjuks õnnestub haruldasel paaril rasestuda kohe, kui nad hakkavad testi tegema. Siin on mõned olulised näpunäited, kuidas kiiresti rasestuda.

Õige aeg on rasestumisel kõige olulisem tegur. Seega peab naine kiiresti rasestumiseks teadma oma viljakat perioodi, mida tähistab ovulatsiooni kuupäev. Viljakad päevad (või viljakuse aken) kestavad iga tsükli vältel umbes 5–7 päeva ja see on periood enne ovulatsiooni, sealhulgas ovulatsiooni päev. Võite armuda nii tihti kui soovite, kuid kui teete seda valel ajal, on kõik teie pingutused asjatud. Kuidas teada saada oma ovulatsiooni kuupäev? Kõige täpsem ja usaldusväärsem viis ovulatsiooni kuupäeva kindlaksmääramiseks ovulatsiooni testidmida saate veebist osta. Nende toime põhineb hormooni LH taseme järsul tõusul, nii et teate ovulatsiooni kuupäeva mõni päev enne selle algust. Muud meetodid hõlmavad kehatemperatuuri mõõtmist ainult ärgates (see tõuseb ovulatsiooni päeval), ovulatsiooni kalkulaatorit ja nii edasi. - pole täiesti täpsed ja neid saab kasutada täiendava abina ovulatsiooni kuupäeva välja selgitamiseks.

Seks õigel ajal

Kui olete teada oma ovulatsiooni kuupäev, peaksite armuda õigel ajal. Kuna sperma püsib elujõulisem kui munarakk, on soovitatav paar päeva enne ovulatsiooni seksida. Sel moel on sperma pärast ovulatsiooni "paigas ja valmis" munaraku viljastamiseks. Armastus peaks viljakal perioodil olema vähemalt igal teisel päeval. Uuringud on näidanud, et iga päev ja ülepäeviti armastus pole eriti erinev - rasestumise edu on mõlemal juhul väga sarnane.

Toitumine ja kahjulikud harjumused

Jämedalt öeldes on väga oluline hoolitseda selle eest, mida keha paned. Pidage meeles, et varsti saab teie keha uue elu kodu. Kui suitsetate, peate kohe loobuma. Kui tarvitate alkoholi, peate kohe loobuma. Narkootikumidest pole isegi juttu. Enne rasestumist proovida on oluline, et keha oleks võimalikult puhas. Mis puutub toitumisse, siis proovige vältida pooltooteid, kiirtoite, sööge rohkem puhast toitu, vähem töödeldud toitu. Proovige saada kõik vajalikud vitamiinid ja mineraalid. Kui joote palju kohvi, peate selle kogust vähendama. Üks, kaks tassi päevas on normaalne ja tervislik.

Seks poseerib

Kuigi enamik usub, et seksipositsioon on rasestumiseks väga oluline, ei vasta see tõele. Puuduvad kindlad tõendid selle kohta, et üks või teine ​​soopositsioon oleks teistest parem. Tõsi, pidage meeles, et sellegipoolest on teie keha asukoht oluline: sperma peab jõudma munarakku ja teil oleks hea selle teekonda hõlbustada. Seetõttu peetakse kutsikapoega eostamisel väga sobivaks. Kui teile meeldib misjonäripoos, pange puusade alla padi, et spermal oleks munarakku jõudmine lihtsam. Poos, kui naine on tipus, ei pruugi olla rasestumiseks kõige sobivam. Kui aga naine lamab selja taga 10-20 minutit vahetult pärast ejakulatsiooni, peaks sellest piisama mehe sperma jaoks.

Kuidas testi tellida?

Testide tellimine on väga lihtne - lisage lihtsalt soovitud kaubad ostukorvi ja makske koguni kolmel erineval viisil! Stork Laboratory pakub tasumist pangaülekandega, Interneti-panga kaudu teie panga kaudu (Bank Link) või PayPal. PayPali ja internetipanga kaudu makstes saame makse kohe, seega saame testid saata kiiremini. Certain® varajase raseduse testi müüakse üksi või koos ovulatsiooni ja tavapärase rasedustestiga.

Kuidas saadetakse Certain® varase raseduse test?

Teie poolt tellitud kaubad saadame AB Lietuvos Paštas registreeritud saadetisega.
Sel viisil saadetud pakid toimetatakse teie koju või lähimasse postkontorisse 2–4 tööpäeva jooksul.
Seda tüüpi saatmiskulud on tasuta € 1,49.
Toonekure labor pakub ka võimalust kaupa vastu võtta Express Expressi sularahaautomaadist. Selle saadetise hind on 2,49 Eur. Saadetis toimetatakse kohale sel viisil LP Expressi postkontorisse, mitte teie koju. Selle kättetoimetamisviisi valimisel palun märkige tellimuste märkustes, millisesse postkontorisse (aadressile) soovite saadetise vastu võtta. Kui ei ole täpsustatud, siis saadetakse lähimasse postkontorisse.
Tellides kaupa € 20 ja rohkem, tarne Leedus on tasuta. Tasuta saatmine on ainult posti teel.
Euroopa Liidu riikidesse, Norrasse ja Šveitsi saatmine maksab 3,99 €.

Võite ka meeldida…