Stork Expressi komplekt (7 ovulatsiooni testi + 1 varajane rasedustesti + 1 rasedustesti)

7,99

Unustage tüütud ja ebakindlad katsed rasestuda. Stork Expressi komplekt on loodud tulevaste emade tulevase aja ja raha säästmiseks. Pärast selle komplekti ostmist on teil kõik, mis on vajalik emaks saamiseks: 7 Kuldse aja ovulatsiooni testi aitavad teil välja selgitada kõige viljakamad päevad.® varajane rasedustesti aitab teil nädala jooksul välja selgitada, kas olete rase, samas kui Innovita® rasedustesti kinnitab teie rasedust.

aprašymas

Stork Expressi komplekt koosneb: 7 Golden Time ovulatsiooni testist + 1 Certain® on väga varajane rasedustest+ Innovita® rasedustesti. Komplekt sobib suurepäraselt ühe menstruaaltsükli jaoks, mille jooksul proovite rasestuda: ovulatsioonitestid aitavad teil välja selgitada kõige viljakamad päevad, varajane rasedustest aitab teil teada saada, kas olete nädala pärast rase, samas kui Innovita rasedus test kinnitab teie rasedust.

Pakendis leiate

  • 7 tk Kuldse aja ovulatsiooni testid
  • 1 tk Kindel väga varajane rasedustest
  • 1 tk Innovita rasedustest.

Tundlikkus
Golden Time ovulatsiooni test, mis on tundlik uriinis 25 mIU / ml LH suhtes; Teatud väga varajane rasedustest on tundlik uriinis sisalduva 10 mIU / ml hCG suhtes, raseduse test on tundlik uriini 25 mIU / ml hCG suhtes.

Võite ka meeldida…