Menopausi testid

Vanemad naised, kes soovivad lapsi saada, muretsevad eelseisva menopausi pärast. Menopausi testid (mida võib nimetada ka naiste viljakuse testideks) aitavad teil teada saada, kas saate ikkagi lapsi saada. Nende toime põhineb FSH (folliikuleid stimuleeriv hormoon) sisaldusel uriinis. See on usaldusväärne ja mugav viis viljakuse kontrollimiseks.

Mis on menopaus?

Menopausi - on naise eluetapp viljaka vanuse lõpust kuni munasarjade hormonaalse funktsiooni kadumiseni. Menopausi (nimetatakse ka menopausiks) domineerib suguelundite vananemine. Tuleb rõhutada, et menopausi test võib näidata mitte ainult menopausi, vaid ka seda, kas naine on viljakas.

Menopausi sümptomid

Menopausil on palju sümptomeid ja iga naine võib kogeda erinevaid asju. Seega pole alati lihtne öelda, kas menopaus on juba algamas või kui teie tunnetud sümptomid tähendavad midagi muud.

Menopausi põhjused

Kuna naise keskmine eluiga pikeneb, jääb menopausi algus samaks. Selle tagajärjel kogevad tänapäevased naised menopausi palju pikema aja jooksul kui varem. Sellepärast on nii oluline tagada naiste hea elukvaliteet, eriti menopausi ajal.
Teine kaasaegsele ühiskonnale omane oluline nüanss on see, et naised mitte ainult ei ela kauem, vaid saavad ka hiljem lapsi. Seega on loomulik, et periood, mil naine on viljakas, muutub praktiliselt lühemaks. Üks väljapääs on munade külmutamine, mis tulevikus tõenäoliselt sagedamini levib.
Menopausi on nii loomulik kui ka kunstlik (pärast munasarjade kirurgilist eemaldamist). Igal juhul toimub menopaus naise suguelundites vananemisprotsesside kaudu, mis on pöördumatud ja kipuvad progresseeruma. Teisest küljest saab selle protsessi hormoonasendusravi abil peatada.

Ravi

Menopausi sümptomeid saab ravida hormoonasendusraviga naissuguhormoonidega. Hormoonasendusravi ei tohi kasutada rinna- ega emaka limaskestavähi, raske maksahaiguse, ägedate trombembooliliste haiguste ja porfüüria (verehaigus) patsientidel. Asendusravi saamiseks peate konsulteerima oma arstiga, kes jälgib teie ravi kulgu.

Oluline on seda meeles pidada menopausi testid näitavad mitte ainult menopausi algust, vaid ka seda, kas naine on viljakas.

Tulemused: 1