Viljakate päevade kalkulaator

Viljakate päevade kalkulaatorit kasutatakse selleks, et arvutada, millal tsükli jooksul on viljakas periood (viljakad päevad). Viljakad päevad on ajavahemik, mille jooksul naine võib rasestuda. See periood on paar päeva enne ovulatsiooni. Ovulatsioon on naise keha protsess, mille käigus muna lahkub munasarjast, siseneb munajuhasse ja liigub selle kaudu emakasse. Sel ajal saab muna viljastada mehe seemnega. Sellepärast on nii tähtis teada oma ovulatsiooni kuupäeva! Nii saate planeerida suhteid oma partneriga täpselt siis, kui olete kõige tõenäolisem rasestuda. Kui mõlemad partnerid on terved ja viljakad, parandab ovulatsiooni kuupäeva teadmine oluliselt lapse saamise võimalusi. Allpool on viljakuse päeva kalkulaator (tuntud ka kui ovulatsiooni kalkulaator), kus saate teada, millal teie eeldatav ovulatsiooni kuupäev on, sisestades viimase kuu esimese päeva kuupäeva ja tsükli kestuse (päevades). Vastavalt peaksite oma partneriga seksi planeerima: soovitatav on armastada vähemalt paar päeva enne ovulatsiooni iga teine ​​päev.

Viljaka päeva kalkulaator - kuidas seda kasutada?

Kõigepealt valige oma viimane menstruaaltsükli esimene päeva kuupäev, seejärel valige oma tsükli tavaline kestus päevades (võib olla viimase 6 kuu keskmine) ja klõpsake nuppu "Arvuta". Tulemust näete hetkega. Edu!

Uurige ovulatsiooni kuupäeva

Viimase tsükli esimene päev

Teie tsükli kestus

TÄHTIS! Kuigi väetisepäevade kalkulaator näitab eeldatavat ovulatsiooni kuupäeva, jääb viga siiski püsima. Selleks, et olla täiesti kindel, on soovitatav seda kasutada ovulatsiooni testid.

 Jei Ovulatsiooni test positiivne, millal peaksite armunud olema?

Kui ovulatsiooni test on positiivne, on teil enne ovulatsiooni umbes kolm päeva. See on parim aeg rasestumiseks, nii et peaksite sel ajal oma partneriga armastama. Armasta vähemalt ülepäeviti. Armumine enne ovulatsiooni on soovitatav, kuna mehe sperma püsib elujõuline umbes 3 päeva (isegi kuni 5 päeva), samas kui muna kestab ainult umbes ühe päeva. Nii et kui teate seda teie jaoks jau ovulatsioon on toimunud, armuda võib olla juba hilja.

Pärast ovulatsiooni saab seda teha umbes nädala jooksul rasedustesti ja saate teada, kas olete juba rase.

Kui teil õnnestus rasestuda - palju õnne! Lisateavet ja näpunäiteid raseduse kohta leiate juhend tulevastele emadele.