Viljakate päevade kalkulaator

Väetise päeva loendur

Viljakate päevade kalkulaatorit kasutatakse, et arvutada, millal tsükli jooksul saabub viljakas periood (viljakad päevad). Viljakad päevad on ajavahemik, mille jooksul naine võib rasestuda. See periood on mõni päev enne ovulatsiooni. Ovulatsioon on protsess naise kehas, mille käigus muna väljub munasarjast, siseneb munajuhasse ja liigub selle kaudu emakasse. Just sel ajal saab muna viljastada mehe seemne abil. Sellepärast on nii tähtis teada oma ovulatsiooni kuupäeva! Nii saate oma partneriga suhet planeerida täpselt siis, kui olete kõige tõenäolisem rasestuda. Kui mõlemad partnerid on terved ja viljakad, parandab ovulatsiooni kuupäeva teadmine oluliselt lapse saamise võimalusi. Allpool on viljakuse päeva kalkulaator (tuntud ka kui ovulatsiooni kalkulaator), kust saate teada saada, millal teie eeldatav ovulatsiooni kuupäev on, sisestades eelmise kuu esimese päeva kuupäeva ja tsükli kestuse (päevades). Seetõttu peaksite oma partneriga seksima planeerima: soovitatav on armuda vähemalt paar päeva enne ovulatsiooni iga teine ​​päev.

Kuidas kasutada viljakate päevade kalkulaatorit?

Kõigepealt valige oma viimane menstruaaltsükli esimene päeva kuupäeva, valige tsükli tavapärane kestus päevades (võib olla viimase 6 kuu keskmine) ja klõpsake nuppu "Arvuta". Näete tulemust hetkega. Edu!

Uurige ovulatsiooni kuupäeva

Viimase tsükli esimene päev

Teie tsükli kestus

TÄHTIS! Ehkki väetisepäevade kalkulaator näitab teile ovulatsiooni eeldatavat kuupäeva, püsib viga ikkagi. Et olla täiesti kindel, on soovitatav seda kasutada ovulatsiooni testid.

Jei Ovulatsiooni test positiivne, millal peaksite armunud olema?

Kui ovulatsiooni test on positiivne, on teil enne ovulatsiooni umbes kolm päeva. See on parim aeg rasestumiseks, nii et peaksite sel ajal oma partnerit armastama. Armuge vähemalt igal teisel päeval. Enne ovulatsiooni on soovitatav armuda, sest mehe sperma on elujõuline umbes 3 päeva (isegi kuni 5 päeva), samal ajal kui munarakk kestab vaid umbes päev. Nii et kui teate seda teie jaoks jau ovulatsioon on toimunud, armuda võib olla juba hilja.