Stork Laboratory müüb meeste ja naiste viljakusteste. Naiste menopausi testid ja meeste spermatestid, et teada saada, kas võite ikkagi lapsevanemaks saada.

Menopausi testid

Ehkki üle 35-aastaste naiste viljakus langeb, on nende võimalused lapsi saada enne menopausi endiselt suured. Sellepärast on oluline teada, kas olete endiselt viljakas. Kindel®menopausi test aitab teil teada saada, kas saate endiselt lapsi. See on eriti usaldusväärne, täpne ja hõlpsasti kasutatav test.
Menopausi testid on tundlikud FSH (folliikuleid stimuleeriva hormooni) taseme suhtes uriinis. Kui test näitab, et olete eksinud, peate edasiste testide saamiseks pöörduma arsti poole.

Meeste viljakuse testid (Sperma testid)

Spermatestid on kodus kõige lihtsam viis teha kindlaks, kas mees on viljakas.

Viljatust peetakse sageli naiste probleemiks, kuid isegi nii 40 protsenti viljatu paaride juhtumid, nimelt meeste viljakuse probleemid on peamine põhjus, miks paar ei saa lapsi. Seetõttu on meestel väga oluline kontrollida ka oma viljakust. Kahjuks on paljud mehed seda eriti vastumeelselt teinud ja peavad seda isegi pisut piinlikuks. Tõenäoliselt on see tingitud ärevusest, et selgub, et mees on viljatu. Mida varem aga probleem tuvastatakse, seda tõenäolisem on see lahendamine ja samal ajal ka edukate laste saamine. Lisaks on psühholoogiliselt väga oluline mehe võrdne kaasamine viljakusprobleemide lahendamisse.

Sperma testid on mõeldud mehe sperma kvaliteedi hindamiseks. Tavaliselt määravad nad sperma hulga mehe spermas. Sellised kodused testid on täpsed 95 protsenti juhtumeid. Tulemuste saamiseks kulub vaid umbes 10 minutit. Kui test on negatiivne (tavaliselt kui sperma kontsentratsioon on alla 20 miljoni / ml), peaks mees pöörduma arsti poole. Kui test on positiivne, peetakse sperma kontsentratsiooni meessoost spermas normaalseks, sel juhul on suur tõenäosus, et meessoost viljakusprobleeme ei esine.